Vardas – Absoliutus Bogis

slapti-pasaulio-valdovai-bankinunkai

Iki šiol mus laikė kvailiais.

Jei asmuo patiki savo pinigus bankui, jam pasiūloma 0,5-1 proc. metinių palūkanų. Tuo tarpu bankininkai, neįdėję nei mažiausių pastangų pinigų uždirbimui, skolindami svetimus pinigus uždirba šimtus ir tūkstančius procentų lupikaudami. Jie dirba dangoraižiuose ,pastatytuose už mūsų uždirbtus pinigus, gauna didžiausius atlyginimus, išsidalina pelną, kurį uždirba visi. Jie gi nieko nedirba ir dirbti nemoka, jie moka skaičiuoti mūsų pinigus ir mums patiems juos skolinti tik jau už dešimteriopai didesnes palūkanas.

FOTO: "Banksteriai"

Lietuvos situacija yra apverktina dėl to, kad Lietuvos piliečiai, turėdami pakankamai pinigų, maitina užsienio bankus. Šiuo metu apie 32 mlrd. Litų yra išvežti ir naudojami užsienio ekonomikų kėlimui. Tai ką, mes patys, lietuviai savo pinigų net paskolinti , investuoti nemokame?

O valstybė nenori jiems uždėti antsnukio . Turime pirmą teisingą ,dirbančią prezidentę.Bet ji yra išauginta šios finansinių aferistų sukurtos sistemos ir tikriausiai nesuvokia vieno labai paprasto dalyko-kad šią sistemą , kuri pasisavina visą mūsų sukurtą pridėtinę vertę, būtina griauti ir sukurti savąją piniginę-bankinę sistemą. Gal būt tai padarys naujai paskirtas Lietuvos banko vadovas?

Visi pasaulio žmonės eilinį kartą buvo apvogti , atimtas vienintelis ir paskutinis būstas, visą gyvenimą uždirbti pinigai. Tai ir vėl įvyko iš esmės be jokio tikro ir teisingo pasipiktinimo, protestų , niekas ir neieškojo kaltų, eilinį kartą, kaip aukojamos avelės, nuleidę galvas sutikome su tuo, kad keletas ar keli šimtai išsigimėlių, primestų visam pasauliui jų sukurtą pačią baisiausią vergovę atitinkančią finansų valdymo, sistemą. Pagal ją realūs , uždirbti pinigai užgrobiami nusiaubiant visą finansų sistemą. Tačiau tie visi uždirbti pinigai niekur nedingo, jie tik keičiami į jų nieko nevertus popierius, kuriuos nesustodamas spausdina į šios šutvės rankas atiduotas JAV federalinių rezervų bankas, taip pat manipuliuojant jų sukurtomis apgaulingomis finansų sistemomis i, pardavinėjant „orą“-nieko nevertus vertybinius popierius, ir kitas nesąmones, vadinamas „produktais“ (lietuvis, dirbantis Volstryte spaudoje paaiškino, kad jie pardavinėja vertybinius popierius tų įmonių, kurios jų to daryti neprašė, ir pvz. draudimą nuo blogo oro turistiniam viešbučiui, kuris apie tai net nežino) visi žmonės eilinį kartą liko kvailių vietoje, apgauti ir, svarbiausia, spaudai, žiniasklaidai užkimšus burnas ir toliau sudarant sąlygas daryti savo juodus darbus ateityje.

Visiškai aišku, kad krizė buvo dirbtinai sukelta, kai bankus įkūrę „300 komitetai „ar kitaip vadinami sukčiai išėmė iš apyvartos vienu metu beveik visus grynuosius pinigus, jų tiesiog neliko bankuose, todėl bankai nustojo išdavinėti paskolas.

Esminė Sistemos yda yra ta, kad žmonės yra nuolat raginami gaminti ir kurti vis daugiau, tai vadinama „augimu“.

Tačiau realybėje neauga niekas, išskyrus tų beverčių popierių spausdintojų pelnus, gaunamus per milijardines palūkanas. Už skolintus pinigus pastatyti pastatai, butai, parduotuvės, energetikos įmonės ir tinklai iš tikrųjų priklauso skolintojams. Tačiau pagal šią sistemą tie aferistai nuolat gauna milžiniškas palūkanas, iš kurių pampsta ir sprogsta jų pilvai, o apetitai niekada nemažėja. Ši sukurta sistema yra pati baisiausios kada nors egzistavusi žmonių išnaudojimo forma. Todėl reikia baigti šį „kvailio“ žaidimą, pagal kurį kvailys žinomas iš anksto ir visad tas pat. Jie kaip mikrobai ant mūsų kūno siurbiantys mūsų kraują ir naudojantys jį kaip kurą automobiliams.

Jie mus valdo per religiją, kurią naudoja kaip labai efektyvią priemonę išplauti smegenims ir sunaikinti intuicijai. Taip pat per politiką ir svarbiausia per finansinę sistemą. Viskas vienaip ar kitaip susiję su jų sukurtomis finansų valdymo , tame tarpe ir okultinėmis organizacijomis. Jie – tie, kurie manipuliuoja mumis ir valdo mūsų gyvenimus. Mes gimstam, gyvenam, dirbam ir mirštam dėl jų.

Jų sukurtos dvasinės struktūros, kurios apie tai kalba , finansuojamos iš tų pačių šaltinių, specialiai tam, kad turėti priėjimą prie informacijos ir ją iškreiptu. Visiems, kurie bando ką nors pasakyti, tuoj pat pritvirtinamos etiketės „šarlatanai“, „bepročiai“ arba tiesiog „blogiečiai“. Mūsų vadovai sukūrė tiesiog puikią programą valdyti sąmonę ir jausmus. Mums aiškina, ką galvoti, į ką tikėti, kaip reaguoti, ką valgyti, ką gerti, ko klausyti. Viskas suplanuota, apskaičiuota ir vykdoma be priekaištų. Niekas neprasprūdo pro jų dėmesį. Jei koks mokslininkas padarys atradimą, kuris jiems netinka, tuoj atsiras šimtas mokslininkų jam prieštaraujančiu. Bet jeigu JIE sugalvos paleisti į rinką išradimą, tuoj atsiras šimtai mokslininkų, kurie juos palaikys. Iš tiesu egzistuoja žmonės, kurių neapkvailino, kurie tiki gėriu ir tai parodo, bet jie atstumiami, iš jų juokiamasi, klijuoja etiketes, šalina per nelaimingus atsitikimus, netikėtas mirtis arba „savižudybes“. Viskas apskaičiuota iki smulkmenų, viskas stebima. Tie, kurie žino teisybę ir norėtu ją papasakoti kitiems – pašalinami. Mus kontroliuoja ne tik veikdami mūsų smegenis, bet ir chemikalais.

Visos cheminės medžiagos, kurios dedamos į vandenį ir maistą, konservantai, maistiniai papildai, vaistai – sukurti specialiai tam, kad priversti žmogaus smegenis reaguoti tik į tam tikrus dirgiklius, o tiksliau, nereaguoti , jie nuodija mus chemikalais kurie skirti tam, kad išlaikytu mus tam tikroje letargijoje. Šios medžiagos –GMO, maisto priedai , žymimi raide “E“, į dantų pastą dedamas fluoras, kuris slopina kankorėžinės liaukos , atveriančios galimybę žmogaus suvokimui ir intuicijai ,veiklą nes fluoras nedaro jokio teigiamo poveikio dantims, jis specialiai naudojamas, kaip kankorėžinės liaukos blokatorius.

ES priimtos direktyvos, leidžiančios bet kuriame maisto produkte dėti iki 1 proc. GMO. Juk ekonomiškai tai neturi jokios naudos, o žmogaus protui, intuicijai ir sveikatai- milžinišką, tai veikia homeopatinių vaistų pavyzdžiu, kai itin maža dozė medžiagos veikia kaip taip pat kaip ir didelė .

Štai dėl ko pasaulinės korporacijos daro milžinišką spaudimą dėl negalėjimo šalims atsisakyti GMO produktų vartojimo ir gamybos bei auginimo.

Mokyklos taip pat kontroliuojamos. Vienas iš pagrindinių okultinių organizacijų tikslų buvo destabilizuoti švietimo sistemą – tai jiems pavyko tiesiog nepriekaištingai. Visas mokslas remiasi logika ir protu. Informacijos struktūra veikia taip, kad sunaikintu bet kokį intuicijos ugdymą. Naikindami laisvę išreikšti save, mokytojai ir auklėtojai paverčia vaikus robotais. Tame dalyvauja ir tėvai. Reikia pakeisti švietimo sistemą.

Turi būti pažaboti prekybininkų klano pelnai. Jei jau tas kalnas kol kas, kol pasaulis ateis prie tiesioginės gamybos-vartojimo sistemos , atrodo patogus, tai neturi būti taip, kad jie, prekijų –tarpininkų pelnai būtų didesni ar lygūs kaip ir tų , kas visa gėrybes sukūrė ar pagamino.

Ką jūs darote dabar ? Dirbate JIEMS. Ką mes darysime jeigu niekas nepasikeis ? Mes ir toliau jiems dirbsime. Tai uždaras ratas, iš kurio, negalime išeiti nors žinom ir jaučiam, kad tai neteisinga. Mes paveldėjom sistemą ir ją tęsiame. O ką mes galim padaryti ?

Panorėkime permainų. Dalyvaukime jų įgyvendinime. Demaskuokime juos, ir parodykime visam pasauliui, kad suvokėme, jog tai šios sistemos esame paversti vergais.

Valstybės ir žmonės turi atsibusti ir uždrausti lupikavimą ( skolinimosi už palūkanas sistemą, panaikinti beverčių popierių, vadinamų vertybiniais prekybą tuo užbaigti žmonių išnaudojimą. Pinigai nesukuria pridėtinės vertės, o ją sukuria tik darbas. Įstatymais neribojam lupikavimo laisvė Lietuvoje leido sukurti taip vadinamų „greitųjų kreditų“ sistemai, kai sukčiai, paskolinę 100 Lt, po metų gali iš skolininko pareikalauti 1560 Lt, tai yra 770 proc. palūkanų. Lietuvos žmonių , privačių ir valstybės biudžeto pinigus turi tvarkyti Lietuvos finansų įstaigos. Bankai turi būti Lietuvos. Tai naudinga ir žmonėms ir valstybei.Ji gali skolinti ir skolintis valstybės viduje užprotintas palūkanas. Juk vien Skandinavijos bankuose yra virš 32 mlrd. lietuviškų pinigų. Tokio kiekio pakanka visoms valstybės paskoloms refinansuoti , o Lietuvos piliečiai gautų naudos, gaudami ne juokingas jiems siūlomas, o realias palūkanas.

Tai kas gi trukdo įsteigti Lietuvis banką ir paskelbti vajų-lietuviški pinigai turi dirbti Lietuvai.

Tačiau Lietuva skolinasi ir šeria užsienio bankus, skolingas visas pasaulis, kiekvienos valstybės skolos siekia nuo keliasdešimt iki kelių šimtų milijardų , JAV ir ateinančiais metais karui su Afganistanu ir Irake krizės metu skirs kelis šimtus milijardų dolerių.

Tai ar negalime mes ir visas pasaulis sužinoti, kam gi mes iš tikrųjų taip prasiskolinome? ES išvadose dėl pasaulinės krizės sukėlimo priežasčių pirmoje vietoje įvardino JAV dolerių spausdinimą. Juk tokiu būdu ir yra sužlugdytos viso pasaulio ekonomikos. Tačiau jokių pokyčių nėra.

Gal tie, laikantys save kažkuo virš pasaulio ir virš visų valstybių galų gale paaiškins kokiu sunkiu darbu jie uždirbo bilijonus pinigų, už kuriuos yra prasiskolinęs visas pasaulis, gal kiek gi kruvinų palūkanų gauna kasmet jie ką jie ruošiasi daryti už visus šiuos pavogtus pinigus- gal išskristi į Marsą ir ten susideginti, nes vietos žemėje jiems jau nebėra , arba greitai nebeliks, kai žmonės atsibus. Mes visi iš tikrųjų esame užmigdyti visokių kabalų ir burtų bei kerų , kuriuos užvaldė , supirko tie patys Rokfeleriai, komitetai ir panašūs į juos vagys. Ištrinta Lietuvos, Rusijos ir kitų šalių istorija .

Bet mes atsibundame. Norint sunaikinti žvėrį, reikia žinoti jo vardą, mes jį jau žinome.

Aldona Birutė Jankevičienė.

http://www.eretikai.lt/aldona-birute-jankeviciene-vardas-%E2%80%93-absoliutus-bogis/


Интересная статья? Поделись ей с другими:

Последние новости Литва

Список видео