Riteris ant balto žirgo – tautų simbolis

riteris-ant-balto-zhirgo

Protingiems „Delfi“ vadovams, kurie mėgsta pasišaipyti iš žmonių, noriu priminti, kad Aleksandras Lukašenka – Baltarusijos prezidentas. Aš, kaip drausmingas pilietis, visada gerbsiu kaimyninės šalies vadovą. Jo negerbti – vadinasi, negerbti baltarusių tautos ir mūsų verslininkų, sunkiai organizuojančių verslą, kuris neša pelną Lietuvai.

Nepatariu jums kaip papūgoms kartoti ir klaidinti Lietuvos gyventojų, kad A.Lukašenka neatitinka Vakarų standartų. Geriau pažvelkite į mūsų vadovus, atitinkančius visus Vakarų standartus. Ką jie nuveikė mūsų žmonėms?

Jei jūs taip išgyvenate dėl to, kad A.Lukašenka nori stebėti Lietuvoje Europos vyrų krepšinio čempionatą, galite būti ramūs, kad jis susimokės už bilietus. Patys irgi nepagailėkite paaukoti krepšiniui iš tų pinigų, kuriuos gaunate už savo pelningus spėliojimus.

Aš įdėmiai stebiu Vakarų šalių vadovus, kurie jums yra pavyzdys su trolio velnio ausimis. Jie šaukė ir apgaudinėjo pasaulį, kai Gruzija užpuolė Osetiją pagal NATO sukurtą planą „Švarus laukas“, kurio tikslas – žmonių lavonais nutiesti koridorių pulti Iraną. Šios valstybės Vakarai nekenčia dėl gausių naftos išteklių.

Dabar karas vyksta Libijoje, kur tarsi norima apginti sukilėlius, kuriuos provokuoja kariauti Vakarų šalių specialieji daliniai. Jie to neslepia, o tokie leidiniai, kaip jūsų, suformavo žmonių nuomonę, kad karas vyksta teisėtai ir gerais tikslais, nors tie patys Vakarų specialieji daliniai padėjo S.Huseinui Irake, H.Mubarakui Egipte ir M.Gadaffi Libijoje nuversti ankstesnę valdžią. M.Gadaffi – keistas žmogus, bet tokios demokratijos, kurią įgyvendino Libijoje, niekas net nesapnavo. 6,5 mln. gyventojų per vienerius metus uždirba 6 mlr. JAV dolerių. Šalies biudžetas paskirstomas savivaldybėms, vadinamosioms šabijoms. Tai neduoda ramybės karo strategams.

Noriu priminti aiškiaregės Vangos pranašystę, išsakytą prieš 40 metų. Ji teigė, kad pasaulinė Apokalipsė ateis tada, kai Vakaruose įsigalės juodasis caras, o Rusijoje – du carai, kurie tarpusavyje susipyks. V.Putinas pasmerkė puolimą Libijoje, o D.Medvedevas palaiko Vakarus ir tikisi, kad jie mainais jam padės per Rusijos prezidento rinkimų kompaniją. Dauguma žmonių tai vertina kaip principų išdavystę. Ji gali privesti prie trečios revoliucijos Rusijoje, per kurią Vakarai nepraleistų progos pasipelnyti iš šios šalies naftos, dujų ir kitų išteklių.

Toliau, pasak Vangos, prasidės nedidelis karas Rytuose. Šis karas pereis į didelį atominį pasaulinį karą. Neribotas gobšumas išlaikyti naftą savo rankose prives prie didelės katastrofos, kuri visas valstybes įtrauks į karą. Žmonės liks be šviesos, šilumos, maisto, vandens ir drabužių. Prisižiūrėję Holivudo filmų, jie vieni kitus  žudys ir valgys. Visas pranašystes Vangai perdavė ant balto žirgo atjojęs riteris. Jis  yra simbolis lietuvių ir daugelio kitų tautų, kurios priešinosi Romos imperijai iki tol, kol ją sugriovė.

Juokitės ir toliau klaidinkite žmones. Girkite tuos, kurie atitinka Vakarų ir „Delfi“ savininkų švedų standartus. Tai bus naudinga Švedijai. Bet ne Lietuvai.

http://www.diena.lt/naujienos/nuomones/riteris-ant-balto-zirgo-tautu-simbolis-342601

Rothschildų dinastija

rotshild1

ROT-SHILD - Raudonas laukas

 

gerb-rsfsr

lietuvos-gerbas

Keisti žvėreliai

LT_prezidentas

Gal ponas anonimas paaiškins ka jie daro šalia Vyčio?

Galite pagooglint: rothschild arm

___________________________________________

Aiškinu.

Visų pirma, aš – ne ponas. Ir ant kiekvieno laikančio save „ponu“ dedu ilgą, storą ir raudoną. Tegu vergai savo šeimininkus bei vienas kitą vadina ponais-gandonais, o aš noriu būti laisvas žmogus ir su kitais žmonėmis bendrauti kaip su laisvais žmonėmis, o ne kaip su susišikusiais baudžiauninkais, kurie taip vergiškai tarnauja savo šeimininkams, kad net savo Dievą pavadino „ponas Dievas“.

O dabar pakalbam apie žvėrinčių.

Štai Jungtinės Karalystės (paprastai, tariant Anglijos – nors teisiškai JK yra ne tik Anglija) ***karališkasis herbas:

602px-Coat_of_arms_of_the_United_Kingdom.svg

O čia jūsų siūlytasis prasiguglinimui Rotšildų giminės herbas (vienas iš variantų):

Rotschilds_arms

Vienaragis ir liūtas laikantis herbo lauką – tai standartiniai heraldijos atributai, tačiau dabar nematau reikalo gilintis į simbolių specifikacijas. Svarbiausia  juk yra esmė.

Tiesa, mūsų herbe iš liūto padarytas transeksualus grifonas, tačiau jis savo išvaizda iš tiesų yra Rotšildų liūto patiuninta versija.

O esmė tokia: liūtas yra Levitų (žydus valdančių kunigų ir teisėjų genties) simbolis. Heraldikoje jis tą ir reiškia – Levitų veislės žydus užėmusius tam tikrą padėtį toje visuomenėje, kurios herbe jie yra vaizduojami.

Ką simbolizuoja vienaragis – pagūglinam ir skaitom, kad ir čia – http://www.ve.lt/naujienos/kultura/kulturos-naujienos/vienaragio-beieska… arba žydopedijoje –http://en.wikipedia.org/wiki/Unicorn#Heraldry

Na ką gali semantiškai reikšti arklys su bybiu ant kaktos? Tai padaras, kuris ne tik gali bet ką išdulkinti, tačiau ir dulkina.

Bet grįžtam nuo išorinės simbolikos prie jos PANAUDOJIMO esmės.

Ką reiškia Lietuvos Vytis laikomas dviejų NIEKO BENDRA su Lietuva neturinčių padarų? Mano nuomone – tai simbolinis Lietuvos atidavimas vakarietiškai žydo-biblijinei kultūrai ir tos okupantų kultūros pripažinimas kaip hierarchiškai aukštesnės MŪSŲ KULTŪROS atžvilgiu.

Tokiu herbu mes demonstruojame, kad Lietuva atsisako savo tradicijų, savo simbolių, savo praeities ženklų ir nuolankiai priima Evrostandartą – žydišką liūtą, kurį kažkada pagaidino šumerų Aras bei padaro gimusio po grupinio ožio-arklio-narvalo sekso…

Beje, atkreipkite dėmesį į grifono ir vienaragio akis lietuviškoje versijoje – jie žvairakiuoja – tarsi žiūrėtų į kažkur šone esantį nematomą šeimininką ir klusniai lauktų jo nurodymų, ką gi daryti su šituo nabagėliu ant žirgo, užspaustu tarp plėšrių nagų.

Žodžiu, mes tokiu herbu nuolankiai palaižėme savo šeimininkų rudają, o kad mūsų valdžiukė to neužmirštų – šitą herbo versiją dedame ant pačių svarbiausių – Seimo, vyriausybės ir prezidentūros tinklapių.

Būtumėm laisvi žmonės, savo herbą kurtumėm pagal savo pasaulėvaizdį – nusistatytumėm savo heraldikos taisykles, naudotumėm savo simbolius, o dabar ko norėti iš Tautos, kuri vietoj savo senojo tūkstantmečio rašto naudoja neįgaliems analfabetams sukurtą lotyniškąją abėcėlę ir kurios „šventraštis“ susideda iš žydų Toros sulipdytos su žydkrikščionių protapisistų falsifikuotomis evangelinėmis kompiliacijomis.

http://blogorama.lt/2011/01/16/keisti-zvereliai/

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Последние новости Литва

Список видео