Vardas – Absoliutus Bogis

slapti-pasaulio-valdovai-bankinunkaiIki šiol mus laikė kvailiais.

Jei asmuo patiki savo pinigus bankui, jam pasiūloma 0,5-1 proc. metinių palūkanų. Tuo tarpu bankininkai, neįdėję nei mažiausių pastangų pinigų uždirbimui, skolindami svetimus pinigus uždirba šimtus ir tūkstančius procentų lupikaudami. Jie dirba dangoraižiuose ,pastatytuose už mūsų uždirbtus pinigus, gauna didžiausius atlyginimus, išsidalina pelną, kurį uždirba visi. Jie gi nieko nedirba ir dirbti nemoka, jie moka skaičiuoti mūsų pinigus ir mums patiems juos skolinti tik jau už dešimteriopai didesnes palūkanas.

FOTO: "Banksteriai"


Lietuvos situacija yra apverktina dėl to, kad Lietuvos piliečiai, turėdami pakankamai pinigų, maitina užsienio bankus. Šiuo metu apie 32...

Подробнее...

Lupikautojų eros pabaiga arba kaip surinkti mokesčius

credit_card_debt

Visos pasaulio valstybės skolingos, visas pasaulis gyvena skolon. Kam? Pasaulis pilnas protingų žmonių, vadinanačių save politikais ir kitų, jiems nepriklausančių. Tačiau, atrodo, lyg nei viena iš valstybių nepastebėjo, kaip tapo apraizgyta sukčių nupinto tinklo plieniniais voratinkliais. Ar taip gali būti?

Nors viso pasaulio žmonės dirba dieną naktį, bet jiems, savo prakaitu uždirbantiems duoną pasaulyje nepriklauso niekas, arba ne daugiau kaip 5-10 proc. pasaulio...

Подробнее...

Бизнес Литва - третья в ЕС по показателям годовой инфляции

infliacija_lietuvojeГодовая инфляция в ЕС снизилась на 0,1 процентного пункта, до 3,1%, в еврозоне инфляция не изменилась и составила 2,7%.

Самая высокая годовая инфляция в ЕС зарегистрирована в июне в Румынии (8%), в Эстонии (4,9%) и в Литве (4,8%), самая низкая — в Швеции (1,5%), Словении (1,6%) и Чехии (1,9%).

По...

Подробнее...

Bankai: skolon gyvenančių lietuvių tik daugės

skola2Apie nuosavą būstą svajojančių žmonių nebaugina nei miglotos prognozės, nei prieštaringi šalies bankų pranešimai apie paskolų rinką, būsto kreditavimo tendencijas, vis augančias paskolų palūkanas. Noro prašyti banko pagalbos būstui įsigyti nesumažina net bauginanti Estijos statistika – vis daugiau estų dėl didėjančių paskolų palūkanų neįstengia sumokėti bankui skolos ir netenka išsvajotų butų ar namų.

Paskolų individualiems klientams rinka vis auga...

Подробнее...

Прокурора Генпрокуратуры Литвы за взятку в 30 000 литов оставят на свободе

prokurijas-kishis-erikas-vaitekunas2Осужденный за взяточничество прокурор останется на свободе

Теперь уже бывший прокурор Генпрокуратуры Литвы Эрикас Вайтекунас, который требовал, а потом и взял взятку в размере 30 000 литов останется на свободе – Апелляционный суд Литвы в четверг объявил, что юрист не...

Подробнее...

Последние новости Литва

Список видео